info@altigen.com.tr

TEKLİF AL
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Endüstriyel akışkan kontrol otomasyonu sektöründe 10 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile 2004 yılında faaliyetimizde başladık. Akışkan ölçme, kontrol, otomasyon konularında hizmet vermekteyiz.

Alışılmış hizmet anlayışının dışında müşterilerimizle çözüm ortağı olmayı hedef seçtik. Tecrübeli ve dinamik kadromuz ile kazanılmış deneyim ve mevcut bilgi birikimlerimizi müşterilerimiz için azami faydaya dönüştürebilmekteyiz.

Kalite ve Süreklilik sloganı ile çıkmış olduğumuz yolda mutlu müşterilerimiz ile kıvanç duymakta, sürekli artan ürün ve hizmet kalitemiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hizmet verdiğimiz endüstriyel akışkan kontrol otomasyonu sektöründe, sürekli araştırma ve geliştirme yaparak, müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine en uygun çözümü sağlamak, profesyonel ve deneyimli personelimizin titiz, düzenli çalışmasıyla ürünlerimizdeki kaliteyi artırmayı, güvenilir bir isim yaratmayı kendimize ilke edindik.

Hedefimiz: Çalışanlarımızın katılımı ve isteği ile sektörümüzde tercih edilen bir marka olmak, yurt içi mevcut pazar payımızı arttırarak yurt dışı pazarlarına da açılmak ve bu yolda sürekli iyileşme ve ilerleme kaydetmektir.

 

ALTIGEN OTOMASYON END.SİS.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın